anlatımlı bebek yelekleri,El Sanatları Coçuk ve Bebekler için Örgü Modelleri Yelek Örnekleri anlatımlı bebek yelekleri - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Değişik Tunik Mode

Kırmızı Yapraklı

Erkek çocuklara Ber

Küçük Beylere - ÃTüm Kategoriler


Sayfalar


anlatımlı bebek yelekleri,El Sanatları Coçuk ve Bebekler için Örgü Modelleri Yelek Örnekleri anlatımlı bebek yelekleriYeleği annem örmüş son gittiğimde çektim resimleri.Nako bebe yünü ve 3,5

numara şişle.Yapılışını annemin tarifine göre yazıyorum bende henüz yapmadım bu örneği.

Yeleğin yapılışı:
78 80 ilmek başlanacak.Bu sayılarda yapınca 6/12 aylık bebek için uygun oluyor.
Lastik ördükten sonra örgünün düz yüzünde:
1.sıra:1 kenar imeği,*1 düz,ipi öne alarak 3 ilmeği örmeden sağ şişe al,ipi tekrar arkaya alıp 1 düz ör.* sıra sonuna kadar ** arası tekrar edilecek.

2.sıra:ters

3.sıra:1 kenar ilmeği,1 düz,1 düz,sonraki ilmeği önceki sırada bırakılan uzun iple birlikte düz ör,3 düz ,yine uzun iplikle birlikte düz,3 düz,uzun iple birlikte düz.....şeklinde devam.

4.sıra:ters

5.sıra: Atılan ilerin baklava şeklinde olması için örneği kaydırıyoruz.4 düz,ipi öne al,3 ilmeği örmeden sağ şişe al,*1 düz,ipi öne al yine 3 ilmeği örmeden sağ şişe al *... sıra sonuna kadar ** arası tekrar edilecek.

bundan sonra2,3, ve 4 cü sıralar tekrar edilecek.
Tekrar 1,2,3,4.cü sıra yapılacak
El Sanatları Coçuk ve Bebekler için Örgü Modelleri Yelek Örnekleri anlatımlı bebek yelekleriAbout the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica