YUMUşACIK LiFLER - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Turuncu Yelek patik

örgü Bebek Patik Ã

Gri çizgili Bere -

Gül Desenli Dantel



Tüm Kategoriler


Sayfalar


YUMUşACIK LiFLER

Kýþ mevsiminde , özellikle kar yaðýnca örgü krizim tutuyor. Kazak, hýrka gibi þeylere sabrým yetmiyor, baþlayýnca kýsa zamanda sonucu görmek istiyorum, bu yüzden atký, bere, lif gibi ufak tefek örgülerle idare ediyorum.
Bu liflerden yeni bebeði olan birkaç arkadaþýma hediye ettim, çok memnun oldular. Bebek ve çocuklarý yýkamak için çok uygun, ince ve yumuþacýk.
Yapýlýþý çok basit, aþaðýdaki resimlerden daha rahat anlaþýlabilir zannediyorum. Pek çok kiþi zaten biliyordur ya benim gibi acemiler için anlatayým yinede.

Çile halinde satýlan ince orlon iplerden kullandým. Alýrken düzgün bir çile seçmenizi öneririm, karýþýk bir tanesi denk gelirse adý gibi sarmasý da çile oluyor.

35 ilmek atýp 3 sýra haroþo örüyorum. Sonraki sýrayý, bir ilmek örüp, iki defa þiþe sararak tamamlýyorum

Dönüþte önceki sýrada ördüðüm ilmekleri yine örüyorum, sardýðým ipliði çözüyorum. (þekil 2) Böylece bu sýradaki ilmekler uzuyor. Sonra 3 sýra haroþo devam edip yine ayný iþlemi yapýyorum.




About the Author



Comments


No comments yet! Be the first:

Your Response



En Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica