Sivilce sorununuz mu var? - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Turuncu Yelek patik

örgü Bebek Patik Ã

Gri çizgili Bere -

Gül Desenli DantelTüm Kategoriler


Sayfalar


Sivilce sorununuz mu var?

Sivilce sorununuz mu var?

Karma Cilt:
En kafa karıştırıcı yapıya sahip olan bu cilt tipinde, reklamlarda duyduğunuz “T” bölgesi önem kazanır. Alın, burun ve çeneden oluşan bu bölge maalesef pek yağlıdır, dolayısıyla bu bölgelerde siyah nokta, sivilce ve geniş gözenekler gibi can sıkıcı durumlar yaşanması doğaldır. Kafa karıştıran kısım ise yanakların kuru olmasıdır. Cildin dengesini sağlayacak ürünler, süt tipi temizleyici, alkol düzeyi düşük tonik ve tabii nemlendirici kullanmanız faydalı olacaktır.

Tam da karma ciltlilerin işine yarayacak basitlerin basiti bir formül biliyoruz; limon suyu ile yoğurdu karıştırmaktan ibaret bir maske! Eh, hazırlanışını da anlatalım tabii, kafalar bulanmasın, bir kasede limon suyu ile yoğurdu karıştırıyorsunuz. Bu kadar. Yüzünüze yayıp 15 dakika kurumasını bekleyeceğiniz bu maske yağlı yumurtalı filan da olmadığından ılık suyla kolayca akıp gidecek. Haftada bir kez uygularsanız limon suyunun bakterilerden arındırdığı cildinizde doğal olarak sivilce ve siyah nokta oluşamaz, hatta limonun sivilceleri kurutma etkisi bile var. Yoğurt ise cildi dengeliyor, fazla yağlı yerlerin yağını alırken kuru yerleri de nemlendiriyor. Bir de şahane cacık yapılır yoğurtla, mucize gibi bir şey yani şu yoğurt.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica