HORMON DESTEK TEDAViSiNiN FAYDALARI - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Reglan Kol Kazak ve

Atkı Modelleri - At

Dantel Mutfak Takım

Güzel Patik örneğTüm Kategoriler


Sayfalar


HORMON DESTEK TEDAViSiNiN FAYDALARI

HORMON DESTEK TEDAViSiNiN FAYDALARIHormon Destek Tedavisi, tüm menopozal şikayetlerin tedavisinde en etkili yöntemdir. Hormon Destek Tedavisi başlamadan önce gerekli mamografi, papsmear, vajinal ultrasonografi gibi tetkikler yapılır. Doktorunuz bu tetkikler neticesinde kişiye özgü Hormon Destek Tedavisi yöntemini belirler. Tedavi süresince doktor kontrolünde olan kadın, bu dönemde oluşabilecek diğer rahatsızlıkların erken teşhisi konusunda da avantajlıdır. Yaş ilerledikçe görülen eklem ağrıları ve kemik yoğunluğunda azalma problemi ise ilerleyen yaşa rağmen Hormon Destek Tedavisi alan kadınları etkilemektedir.

Menopoz kadın yaşamının doğal bir parçasıdır. Günümüzde kadınların menopoz sonrası beklenen yaşam süresi yaklaşık 30 yıldır. Yaşlanmak ile sağlıklı olarak yaşlanmak farklı şeylerdir. Hormon Destek Tedavisiâ??nin amacı, kadınlara menopoz öncesinde ve menopozda yüksek yaşam kalitesini sunmaktır.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica