Banyo-Klozet Takımı - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Turuncu Yelek patik

örgü Bebek Patik Ã

Gri çizgili Bere -

Gül Desenli DantelTüm Kategoriler


Sayfalar


Banyo-Klozet Takımı


Banyo Klozet Takımı

 

Malzemeler
1.Yarım metre krem rengi polar
2. 1 metre eflatun polar
3. 1 metre elyaf
4. 8 numara domino iplik
5. 1. 5 metre pamuklu kumaş
Yapılışı
Önce istediğimiz modeli hazırlıyoruz. Modelimiz adı midyedir. Modelimizi hazırladıktan sonra kumaşımızın üzerine koyup çiziyoruz. Her çizdiğimiz modeli (1. yeşil, 2. kırmızı gibi) kodluyoruz. Önce iki rengi telliyoruz. Daha sonra bunları makinaya çekiyoruz. Sonra güzel bir şekilde ütülüyoruz. Ütüledikten sonra arasına elyaf koyup hazırlıyoruz. Bunun üzerine pamuklu kumaşımızı koyup, yorganlama dediğimiz şekilde telliyoruz. Daha sonra makinaya çekiyoruz.
Tekrar ütüleyip, tersini çevirip düz yüzüne ütü bezi ile ütü yaptıktan sonra 8 numaralı domino ipliği ile istediğimiz şekli vererek dikiyoruz. Bu dikdiğimiz dikiş hem güzel görünsün hemde kenar uçları düzgün dursun diye. Modelimiz bitmiştir. istediğiniz rengi yapabilirsiniz. Masrafı az ve çok şık birşeydir. Herkesin yapabileceği kadar kolaydır.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica