Banyo Klozet Takımı - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Reglan Kol Kazak ve

Atkı Modelleri - At

Dantel Mutfak Takım

Güzel Patik örneğTüm Kategoriler


Sayfalar


Banyo Klozet Takımı

Banyo Klozet Takımı    

Banyo Klozet Orgu Modeli

Banyo Klozet TakımıMalzemeleri:
1. Yarım metre krem rengi polar
2. 1 metre eflatun polar3. 1 metre elyaf 4. 8 numara domino iplik5. 1. 5 metre pamuklu kumaş Yapılışı:

Önce istediğimiz modeli hazırlıyoruz. Modelimiz adı â??Midyedirâ?. Modelimizi hazırladıktan sonra kumaşımızın üzerine koyup çiziyoruz. Her çizdiğimiz modeli (1. yeşil, 2. kırmızı gibi) kodluyoruz. Önce iki rengi telliyoruz. Daha sonra bunları makinaya çekiyoruz. Sonra güzel bir şekilde ütülüyoruz. Ütüledikten sonra arasına elyaf koyup hazırlıyoruz. Bunun üzerine pamuklu kumaşımızı koyup, yorganlama dediğimiz şekilde telliyoruz. Daha sonra makinaya çekiyoruz.

Tekrar ütüleyip, tersini çevirip düz yüzüne ütü bezi ile ütü yaptıktan sonra 8 numaralı domino ipliği ile istediğimiz şekli vererek dikiyoruz. Bu dikdiğimiz dikiş hem güzel görünsün hemde kenar uçları düzgün dursun diye. Modelimiz bitmiştir. istediğiniz rengi yapabilirsiniz. Masrafı az ve çok şık birşeydir. Herkesin yapabileceği kadar kolaydır.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica