Yerleri önceden belirleyin - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Bayanlar için çok

Harika Bir Hirka - B

antep ajuru salon t

Tığ Işi DalgalıTüm Kategoriler


Sayfalar


Yerleri önceden belirleyin

Eğer siz de karışıklıktan hoşlanmıyor ve herşeyin kontrolünüzde olmasını istiyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Diyelim ki evinizde kalabalık bir guruba yemek vereceksiniz ve herşeyin güzel olmasını istiyorsunuz. Birbirinden lezzetli yemekler hazırladınız ve harika bir sofra kurdunuz, herşeyden eminsiniz fakat, her yemek davetinde yaşanan kim nereye otursun tartışmalarından çok sıkıldınız. O zaman yer gösterici kartları kullanabilrsiniz.

Davet ettiğiniz misafirleri masaya uygun biçimde yerleştirmek için tasarlayabileceğiniz bu kartlar özellikle eşli davetlerde konukların karman çorman olmaması için gayet işe yarar bir fikir. Misafirlerin oturmalarını kendilerine bırakırsanız sizin de yerinize oturabilirler ve size de servis yapması zor bir köşe kalabilir.

Değişiklik olarak bunun gibi üzerinde isimler yazan paketler hazırlayarak hem misafirlerinizin oturma düzenini sağlayabilir hemde yemek sonrasında onları keyiflendirecek çikolata yada fındık,badem gibi şeylerle içini doldurabilirsiniz.

Ya da küçükken yapmayı öğrendiğimiz gibi küçük kağıttan gemiler yaparak, onların üzerine isimleri yazabilrsiniz. Renkli kağıtlardan yaptığınız bu küçük gemiler hem sofraya renk katacak, hem de oturma düzenini sağlayacak.

Bahçede sofra kurma keyfinden vazgeçemeyenlerdenseniz, sahilden topladığınız çakıl taşlarının üzerine keçeli kalemle davetlilerin isimlerini de yazabilirsiniz
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica