pembe rüya - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Filizce şaka Gibi M

şiş örgüsü şal

çarkıfelek Oda Tak

Motifli şık BoyunlTüm Kategoriler


Sayfalar


pembe rüya

pembe rüya bileklik
kopmuş, dağılmış boncuklarınız varsa işte size değerlendirmek için güzel bir fırsat. elinizde kalan birbiriyle uyumlu boncukları çivilere geçirip kalın zincire tutturun. birde boncukların arasına minik boncuklar ve metal aksesuarlar da eklerseniz, oldukça hareketli bir bileklik sahibi olabilirsiniz.ille de aynı tonlarda boncuk kullanmanız şart değil, zıt renklerle de çok şık bir uyum sağlayabilirsiniz.
not: bugün siteye “ellerinize sağlık” adında yeni bir bölüm ekledim. siteden örneğini alıpta yaptığınız elişlerinizi bu bölümde sergileyebilirsiniz. şimdilik sadece betül’ün örümcekli şalı var. umarım sizden gelecek fotoğraflarla zengin bir bölüm olur. elişlerinizin fotoğraflarını saadetkasapoglu@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
aslı‘da blogunda bana link vermiş. teşekkür ederek ben de ona bir link veriyorum. gelen maillerde hep türkçe elişi siteleri soruluyor. bu blogta linklerime eklediğim ilk türkçe elişi blogu. türkçe elişi sitesi arıyorsanız hele de kırkyama seviyorsanız bence gezmeye değer bir blog.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica