Kahve masası - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Filizce şaka Gibi M

şiş örgüsü şal

çarkıfelek Oda Tak

Motifli şık BoyunlTüm Kategoriler


Sayfalar


Kahve masası

  Oturma odanız için hem döküntülerinizi toplayaca, hem dekoratif olacak ve aynı zamanda kullanabileceğiniz bir kahve masası araıyorsanız, sizin için de bir çözümümüz var, rafları olan, mödüler bir kahve masası.
     
     Pazarlarda, çarşılarda veya yapı marketlerinde satılan kutu çeklinde saklama küpleri ihtiyacınız olan tek şey. Bu küplerden 4 tane alın ve her birinin içini istediğiniz renklere boyayın. Daha sonra açık kısımları dışa gelicek şekilde hepsini sırt sırta verin ve bu şekilde birbirine monte edin. Böylece hem kitaplık olarak kullanabileceğiniz hem de cd'lerinizi saklayabileceğiniz bir sehpanız oldu.
     
     Büyük bir mutfağınız ya da güzel bir bahçeniz varsa işinize yarabilecek eşyalardan biri de bu bank olabilir. Yapımı çok kolay, bir kaç tane demir tabure alıyorsunuz ve onları boyuyorsunuz. İşiniz bittiğinde yanyana getirip bacaklarını birbirine vidalıyuorsunuz ve bankınız hazır. Değişik ve espirili eşyalardan hoşlananlar için biçilmiş kaftan.


Küçük odalar için kave masası modellerine baktınızmı? Küçük odalar için kave masası modelleri
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica