Fimoyla Kalp Yapımı - Ilginç El Işi, örgü, Dantel örnekleri, DantelIlginç El Işi, örgü, Dantel örnekleri - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
tığ işi şık sÃ

çok Hoş - Örgü K

Ilginç çocuk şapk

tığ işi oda takÄTüm Kategoriler


Sayfalar


Fimoyla Kalp Yapımı - Ilginç El Işi, örgü, Dantel örnekleri, DantelIlginç El Işi, örgü, Dantel örnekleri

Fimoyla Kalp Yapımı01 Öncelikle hamurumuzdan 2 tane eşit boyda ve ende rulo yapalım.02 Bu yaptığımız ruloyu maket bıçağı ile bir yanından ince olacak şekilde keselim diğer ruloya da aynı işlemi uygulayalım.03 Daha sonra bu kestiğimiz kenarlar bir birine bakacak şekilde hamurumuzu bir birine ekleyelim.04 Bu ekleme işlemi bittikten sonra başka bir parçadan ucu üçgen olacak şekilde hamur elde edelim ve onu aradaki boşluğa ekleyelim.05 Maket bıçağı ile fazlalıkları alalım.
06 Hamurumuza bu şekli verdirelim07 Daha sonra aynı hamurdan aynı boyutta bir hamur elde edip onu merdane ile çok az açıp yassı bir şekil verelim.08 Bu şeklimizi üçgenin geniş kısmının olduğu yere ekleyelim.09 İki yanındaki fazlalıkları alalım. uç kısmında üçgen bir şekil çırtalım.
10 Hamurumuzun uç kısmında üçgen bir şekil çıkartalım.11 Daha sonra başka renkte bir hamurumuzu merdane ile açıp kalbimizin çevresine ekleyelim.


Dantel ilginç el işi, örgü, dantel örnekleriAbout the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica