YENi YELEĞiM - Dantel Örnekleri ve EliŞleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri...
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
tığ işi şık sÃ

çok Hoş - Örgü K

Ilginç çocuk şapk

tığ işi oda takÄTüm Kategoriler


Sayfalar


YENi YELEĞiM

YENi YELEĞiM

 

YELEĞiMi ANNEM ÖRDÜ.

iŞTE SiZE TARiFi:

400GR. iP VE 4 NO ŞiŞ GEREKLi.YELEK ÜÇ PARÇADAN OLUŞUYOR.SÜREKLi HAROŞA ÖRÜLECEKVE VERiLEN iKMEK SAYILARI 40 BEDENE GÖRE SiZ KENDiNiZE GÖRE AYARLAYIN.

*iLK PARÇA YELEĞiN ALT KISMINI OLUŞTURUYOR.60 iLMEK BAŞLANIP UPUZUN YANi SiZiN BEL ÇEVRENiZ KADAR ÖRÜLECEK.iKi UCU BiRBiRiNE KAVUŞUNCA BiTiRiN.

*iKiNCi PARÇA BOYUN VE iKi ÖNÜ OLUŞTURACAK BUNU DA 60 iLMEK BAŞLAYIN. BU PARÇAYI ATKI GiBi DÜŞÜNÜN.BOYUN KIVRILACAK VE BŞLAMA VE BiTiŞ YERi iLK ÖRÜLEN PARÇAYA   DiKiLECEK BOYUNU iSTEDiĞiNiZ GiBi AYARLAYIP iKi PARÇAYI BiRBiRiNE DiKiN.DiKiŞ YERLERi KEMERiN ALTINDA KALIYOR.

*VE ÜÇÜNCÜ PARÇAMIZ YELEĞiN SIRT KISMI. 80 iLMEK BAŞLANIP BOYUN iLE BEL KISMINDA KALAN BOŞLUĞA GÖRE ÖRÜLECEK. BU PARÇANIN BAŞLAMA UCU BEL KISMINDAKi iLK ÖRDÜĞÜMÜZ PARÇAYA,BiTiŞ UCU BOYUN KISMINDA Ki   iKiNCi ÖRDÜĞÜMÜZ PARÇAYA,YANLARIDA KOL GiRECEK KADAR BIRAKILIP iKiNCi ÖRDÜĞÜMÜZ PARÇANIN ÖN KISIMLARINA DiKiLECEK.YELEK TAMAM.

*ŞiMDi KEMERiNEDE 6 iLMEKLE BAŞLAYIP iSTEDiĞiNiZ UZUNLUKTA ÖRÜLECEK YELEĞE KÖPRÜ YAPILIP(BiZ ZiNCiRDEN YAPTIK.)KEMER GEÇiRiLECEK.ANLATMASI ZOR OLDU AMA YAPMASI KOLAY GÖZÜNÜZÜ KORKUTMAYIN VE BAŞLAYIN YAPMAYA. KOLAY GELSiN.
About the AuthorComments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen

Yandex.Metrica